مشاوره و سفارش

پوشاک مردانه آراد، بهترین تولیدی پوشاک مردانه

شرکت بازرگانی پوشاک مردانه آراد بهترین تولیدی پوشاک مردانه طی سال های فعالیت خود توانسته است تمامی این مهارت ها را در کنار یکدیگر در معرض نمایش بگذارد و در این زمینه از مطرح ترین های دنیای تولیدی لباس مردانه  باشد.

صادرات پوشاک

شرکت بازرگانی پوشاک مردانه در نظر دارد نه تنها در بحث داخلی و عرضه پوشاک مردانه با بهترین دوخت و کیفیت پارچه بدون محدودیت در سراسر کشور ارائه دهد، بلکه در خصوص صادرات این محصولات نیز فعالیت اقتصادی گسترده تری داشته و به این ترتیب به بهبود اقتصاد کشور کمک نماید و امروز مفتخر است که اعلام نماید به لطف پروردگار قادر است تمامی محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسته در سراسر کشور و نیز سفارشات صادراتی با قیمت مناسب و رقابتی عرضه دارد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت بازرگانی پوشاک بچگانه مردانه فعالیت خود را در عرصه فروش پوشاک مردانه آغاز نموده تا فعالیت های تجاری حوضه پوشاک را در سراسر شهرهای ایران و نیز در حوضه صادراتی رونق دهد.
از آنجا که پوشاک یکی از ارزشمند ترین و جذاب ترین محصولات است و ما با به کار گیری برترین تولید کنندگان این عرصه تلاش می کنیم محصولات خود را به صورت گسترده تر و بهتری به بازارهای داخلی و جهانی شناسانده و عرضه نماییم. واز سوی دیگر تلاش در افزایش صادرات پوشاک مردانه نه تنها به افزایش صادرات ایران کمک می نماید بلکه در ارز آوری هر چه بیشتر کشور کاملا موثر می باشد.

شرکت بازرگانی پوشاک مردانه آراد

مهندس حامد حدادی

Call Now Buttonتماس بگیرید